Головна‎ > ‎Новини‎ > ‎

Вітаємо переможців I-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

опубліковано 27 лют. 2017 р., 10:40 Кафедра Соціальної медицини   [ оновлено 1 бер. 2017 р., 03:40 ]21 лютого 2017 року було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади (ВСО)  з навчальної дисципліни «соціальна медицина та організація охорони здоров’я» серед студентів ДЗ «ДМА МОЗ України».

Програма І етапу ВСО включала тестові запитання, ситуаційні задачі та творче завдання, присвячене тематиці Всесвітнього дня здоров’я 2017 року «Депресія:давай поговоримо».

Учасники І етапу ВСО, студенти V - VІ курсів І та ІІІ медичних факультетів продемонстрували високий рівень знань, творчий підхід до вирішення ситуаційної задачі, перспективне бачення шляхів вирішення існуючих проблем охорони здоров’я. Усі студенти, які взяли участь в олімпіаді, отримають додаткові бали з дисципліни.
Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади:

І місце –  Білий Дмитро, студент V курсу І медичного факультету;

ІІ місце- Іпатенко Сергій, студент V курсу І медичного факультету;

III місце – Сисоєва Юля, Батечко Анна, студенти V курсу І медичного факультету.

Переможців І етапу ВСО з навчальної дисципліни «соціальна медицина та організація охорони здоров’я» (І та ІІ місце) рекомендовано для участі в ІІ етапі ВСО 12-13 квітня 2017 року, який відбудеться на кафедрі сімейної та соціальної медицини Медичного інституту Сумського державного університету.